Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Sompolno. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Sompolno jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Sompolno

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Sompolno i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Sompolno i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: