Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Środa Wielkopolska. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Środa Wielkopolska jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Środa Wielkopolska

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Środa Wielkopolska i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Środa Wielkopolska i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: