Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Stęszew. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Stęszew jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Stęszew

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Stęszew i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Stęszew i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: