Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Sucha Beskidzka. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Sucha Beskidzka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Sucha Beskidzka

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Sucha Beskidzka i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Sucha Beskidzka i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: