Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Sulechów. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Sulechów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Sulechów

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Sulechów i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Sulechów i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: