Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Sulęcin. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Sulęcin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Sulęcin

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Sulęcin i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Sulęcin i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: