Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Susz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Susz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Susz

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Susz i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Susz i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: