Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Suwałki. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Suwałki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Suwałki

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Suwałki i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Suwałki i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: