Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Świątniki Górne. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Świątniki Górne jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Świątniki Górne

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Świątniki Górne i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Świątniki Górne i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: