Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Świdnik. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Świdnik jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Świdnik

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Świdnik i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Świdnik i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: