Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Świebodzice. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Świebodzice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Świebodzice

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Świebodzice i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Świebodzice i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: