Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Świeradów-Zdrój. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Świeradów-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Świeradów-Zdrój

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Świeradów-Zdrój i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Świeradów-Zdrój i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: