Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Świętochłowice. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Świętochłowice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Świętochłowice

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Świętochłowice i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie oferujemy pełną księgowość online. Świętochłowice i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: