Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szczawnica. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Szczawnica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Szczawnica

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szczawnica i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Szczawnica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: