Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szczecin. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Szczecin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Szczecin

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szczecin i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Szczecin i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: