Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szczekociny. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Szczekociny jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Szczekociny

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szczekociny i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Szczekociny i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: