Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szczuczyn. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Szczuczyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Szczuczyn

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szczuczyn i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Szczuczyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: