Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szczyrk. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Szczyrk jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Szczyrk

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Szczyrk i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Szczyrk i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: