Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szepietowo. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Szepietowo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Szepietowo

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szepietowo i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Szepietowo i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: