Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szklarska Poręba. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Szklarska Poręba jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Szklarska Poręba

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szklarska Poręba i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Szklarska Poręba i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: