Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szlichtyngowa. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Szlichtyngowa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Szlichtyngowa

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szlichtyngowa i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Szlichtyngowa i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: