Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szubin. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Szubin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Szubin

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Szubin i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Szubin i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: