Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Szydłowiec. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Szydłowiec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Szydłowiec

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Szydłowiec i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Szydłowiec i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: