Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Tarnogród. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Tarnogród jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Tarnogród

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Tarnogród i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Tarnogród i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: