Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Tarnów. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Tarnów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Tarnów

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Tarnów i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Tarnów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: