Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Tłuszcz. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Tłuszcz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Tłuszcz

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Tłuszcz i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Tłuszcz i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: