Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Toszek. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Toszek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Toszek

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Toszek i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Toszek i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: