Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Turek. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Turek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Turek

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Turek i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Turek i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: