Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Tuszyn. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Tuszyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Tuszyn

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Tuszyn i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy kompleksową księgowość online. Tuszyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: