Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Tyczyn. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Tyczyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Tyczyn

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Tyczyn i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Tyczyn i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: