Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Tykocin. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Tykocin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Tykocin

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Tykocin i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Tykocin i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: