Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Ustrzyki Dolne. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Ustrzyki Dolne jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Ustrzyki Dolne

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Ustrzyki Dolne i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Ustrzyki Dolne i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: