Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Węgliniec. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Węgliniec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Węgliniec

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Węgliniec i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Węgliniec i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: