Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Wiązów. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Wiązów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Wiązów

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Wiązów i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Wiązów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: