Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Wieruszów. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Wieruszów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Wieruszów

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Wieruszów i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Wieruszów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: