Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Witkowo. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Witkowo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Witkowo

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Witkowo i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Witkowo i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: