Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Wleń. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Wleń jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Wleń

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Wleń i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Wleń i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: