Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Wolbrom. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Wolbrom jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Wolbrom

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Wolbrom i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Wolbrom i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: