Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Wołomin. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Wołomin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Wołomin

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Wołomin i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy pełną księgowość online. Wołomin i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: