Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Wronki. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Wronki jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Wronki

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Wronki i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy kompleksową księgowość online. Wronki i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: