Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Żary. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Żary jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Żary

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Żary i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie świadczymy pełną księgowość online. Żary i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: