Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Zawadzkie. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Zawadzkie jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Zawadzkie

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Zawadzkie i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Zawadzkie i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: