Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Zawichost. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Zawichost jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Zawichost

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Zawichost i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Zawichost i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: