Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Zbąszyń. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Zbąszyń jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Zbąszyń

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Zbąszyń i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Zbąszyń i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: