Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Zbąszynek. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Zbąszynek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Zbąszynek

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Zbąszynek i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Zbąszynek i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: