Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Zduny. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Zduny jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Zduny

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Zduny i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Zduny i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: