Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Złotoryja. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Złotoryja jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Złotoryja

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Złotoryja i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Złotoryja i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: