Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Złotów. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Złotów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Złotów

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Złotów i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Złotów i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: