Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Żory. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Żory jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Żory

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Żory i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Żory i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: